+48 61 848 27 84 firma@regnis.com.pl

Wytwórnia Wyrobów Dziewiarskich Regnis

Firma Regnis to rodzinny biznes opierający się na zaufaniu i profesjonalizmie. Poprzez wielopokoleniowość łączymy doświadczenie i tradycje ze świeżym spojrzeniem i nieustannym rozwojem. Naszym fundamentem są ludzie, którzy jako doskonale zgrany zespół tworzą perfekcyjny mechanizm, a to pozwala nam z satysfakcją dostarczać wyjątkowe produkty i podejmować się coraz to nowych wyzwań.

Regnis powstał w 1990 r. jako producent wyrobów dzianych specjalizujący się w produkcji swetrów. Już wtedy zrewolucjonizowała rynek w Polsce, wprowadzając jako pierwsza do swojej oferty kolorowe swetry dla dzieci.

Kiedy kilka miesięcy później, w noc Sylwestrową, właściciele otrzymali propozycje wyprodukowania szala w barwach miejscowej drużyny zauważyli w niej szansę na rozwój i zdecydowali się iść za ciosem. Pierwszy stycznia stał się dla Regnis symbolem pierwszego szala. Właściciel firmy Michał Ziembiewicz spędził ponad dobę projektując i programując, aż wreszcie światło dzienne ujrzał prototyp pierwszego szala Lecha Poznań. Tak zaczęła się przygoda firmy z kibicowaniem.

Dzisiaj możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa to tysiące sztuk najwyższej jakości szali i czapek na dobę. Nowoczesny park maszynowy STOLL pozwala zarówno na szybką, masową produkcję, jak i na krótkie serie wzorów. Przez lata firma wypracowała normy, które pozwalają dostarczać efektowne, ale też ustandaryzowane produkty.

Nasze doświadczone i wszechstronne krawcowe codziennie tworzą setki najlepszych gadżetów kibicowskich. Ich chirurgiczna precyzja oraz sumienność to jeden z filarów naszej firmy. Zespół kreatywnych i dokładnych grafików z największą dbałością o szczegóły zaprojektuje każdy design, a nasi doświadczeni programiści nie tylko optymalizują każdy projekt, ale też nieustannie wzbogacają naszą bazę wzorów o nowe propozycje.